Śląska Gala Biesiadna

Śląska Gala Biesiadna: Bogdan Dziękujemy Ci!

W związku z zaistniałą (i nadal trwającą) w Polsce i na Świecie nadzwyczajną sytuacją, w trosce o zdrowie Państwa, jak też występujących na scenie Artystów, zmuszeni jesteśmy z ogromną przykrością po raz kolejny do zmiany terminu Śląskiej Gali Biesiadnej. Wyczekiwany przez Państwa koncert odbędzie się 24 kwietnia 2022 r. o godzinie 15:00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. To wyjątkowe wydarzenie będzie w szczególności poświęcone pamięci zmarłego niedawno Bogdana Tyca – Wydawcy, Producenta Muzycznego oraz jednego z Pomysłodawców i wieloletniego Organizatora Śląskiej Gali Biesiadnej.

Za wynikającą nie z naszej winy kolejną zmianę terminu serdecznie przepraszamy.

Zakupione przez Państwa bilety zachowują ważność i obowiązują w nowym terminie.

Gospodarzem Gali będzie jak zawsze od kilkunastu lat niezawodna Joanna Bartel. Towarzyszyć jej będzie popularny i lubiany prezenter Radia FEST – Marcin Janota.

Na Scenie jak zawsze pojawi się uwielbiana przez Was plejada Gwiazd Śląskiej Estrady, bez których trudno wyobrazić sobie Śląską Galę Biesiadną. Oczywiście nie zabraknie też wyjątkowych Gości Specjalnych, jak również solidnej dawki humoru. Obiecujemy Wam wspaniały, wyjątkowy koncert oraz niezapomniane widowisko, które na długo pozostanie w Waszej pamięci, łączące w sobie najlepsze tradycje tej popularnej imprezy oraz specjalne niespodzianki.  

Karnet wstępu na koncert można nabyć na stronie internetowej Domu Muzyki i Tańca. W skład karnetu wchodzi 3-płytowy album CD o wartości 75 zł oraz bilet wstępu na koncert w cenie odpowiadającej wybranemu przez Państwa miejscu. Oba elementy karnetu są nierozłączne, a album CD będzie do odbioru bezpośrednio przed koncertem w dniu 24.04.2022 r.

Pamiętajcie – liczba miejsc jest ograniczona!

Zapraszamy serdecznie do zakupu biletów na stronie internetowej Domu Muzyki i Tańca, a w sprzyjającym czasie również bezpośrednio w kasach DMiT!