W kolejnym My Wam to zagramy

Nadchodzi maj – dla wielu najpiękniejszy miesiąc w roku. W ramach pierwszej tegorocznej majówki oczywiście polecamy Wam kolejny odcinek My Wam to zagramy

Skoro nadchodzi maj, wiosna w pełni, za oknami coraz piękniej (no, choć susza robi swoje). Tak czy inaczej przed nami kolejny premierowy odcinek My Wam to zagramy (oczywiście jak zawsze w niedzielę o godzinie 17:15 w Telewizji TVS). I w tym tygodniu będzie trochę inaczej niż zwykle – jak mawia Andrzej Miś, znów będzie nadawał ze swojej gawry 😉 – przy okazji budząc zazdrość wielu z nas swą imponującą płytoteką. Hmm, skoro nadchodzi uwielbiana pierwsza majówka, tego tematu nie mogło też zabraknąć w My Wam to zagramy. Oczywiście Andrzej nie zapomni też o porcji dobrego humoru i wspaniałych piosenkach z repertuaru Waszych ulubionych Gwiazd – będzie też trochę sentymentalnie, bo będziemy mieli okazję przenieść się w czasy młodości.

A – gdyby ktoś przegapił poprzedni odcinek My Wam to zagramy (oczywiście z premierami muzycznymi – w tym najnowszą propozycją Damiana Holeckiego), macie okazję nadrobić zaległości już w sobotę w telewizji TVS po godzinie 15:00.