Co nowego na naszym kanale Youtube?

Zaglądacie na nasz kanał na Youtube? Co tydzień serwujemy tam dla Was ciekawe propozycje – absolutne premiery, ale też przeboje w wersjach koncertowych.

Jedną z najnowszych propozycji na naszym kanale jest bardzo wiosenny kawałek Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół – Już pora. Piosenka utrzymana jest w szybkim tempie, jest pełna optymizmu – z pewnością każdego podniesie na duchu. Kompozytorem oczywiście jest niezawodny Jerzy Macoła. Nagranie pochodzi z ubiegłorocznej XII Śląskiej Gali Biesiadnej, która odbyła się rok temu w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Warto dodać, iż był to wyjątkowo widowiskowy i efektowny Zespół – oprócz tradycyjnego składu Zespołu, na Scenie zagościł Zespół Pieśni i Tańca Koziegłowy w niezwykle barwnych strojach. Niewątpliwie po raz kolejny występ Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół był jednym z najbardziej widowiskowych podczas koncertu.

Z ciekawostek warto dodać, że właśnie tego dnia (11. maja) Jerzy Macoła świętował swoje Urodziny – chyba były to jedne z najbarwniejszych Urodzin w życiu Artysty.