My Wam to zagramy dla Mam

Już za kilka Dni jedno z najważniejszych Świąt w Roku – Dzień Matki. Z tejże Okazji przygotowaliśmy dla Was oczywiście specjalny odcinek My Wam to zagramy, w którym usłyszycie wyłącznie najpiękniejsze piosenki dedykowane Mamom.

Hmmm, przyznamy że tym razem Scenarzyści My Wam to zagramy nie mieli łatwego zadania. Przecież wybranie odpowiednich piosenek na jedno z najważniejszych Świąt w Roku nie należy do łatwych zadań. A przecież pięknych piosenek dedykowanych Mamom jest mnóstwo… Mamy nadzieję, że nasz wybór przypadnie Wam do gustu i tym razem będziecie mieli okazję posłuchać pięknych piosenek, wzruszyć się oraz nieco powspominać. Dodajmy, że niektóre utwory w My Wam to zagramy pojawią się absolutnie premierowo. Andrzej Miś niewątpliwie zatroszczy się też o Wasz dobry nastrój. Tak więc widzimy się przed telewizorami 24. maja o 17:15 – kolejny odcinek oczywiście na Antenie TVS.

Jeśli przegapiliście poprzedni odcinek My Wam to zagramy, to macie szansę załapać się na powtórkę w sobotę po godzinie 15 w TVS… Przypomnijmy, że było romantycznie, nastrojowo, ale też z pazurem i szczyptą humoru… co tematem odcinka były… Anioły w piosenkach 😉 temat chyba ciekawy.