Nadchodzi Dzień Matki

Kolejny weekend coraz bliżej, a wraz z nim kolejny premierowy odcinek My Wam to zagramy. Jak co tydzień mamy dla Was porcję świetnej muzyki oraz solidną dawkę humoru.

Cóż – nietypowa sytuacja za naszymi oknami trwa nadal, tym samym przed nami kolejny, zrealizowany w nieco nietypowej scenerii odcinek My Wam to zagramy (oczywiście jak zawsze w niedzielę – o 17:15 w Telewizji TVS). Po raz kolejny przeniesiemy się do serca domu Andrzeja Misia (a już na pewno ulubionego zakątka – mieszczącego imponującą płytotekę). Ponieważ u progu 1. czerwca, tym samym Dzień Dziecka, w odcinku nie zabraknie do nawiązań do wspomnień z dzieciństwa oraz związanych z dziećmi akcentów w teledyskach. Będzie więc bardzo energetycznie, kolorowo, rodzinnie i troszkę sentymentalnie – bo któż z nas z rozrzewnieniem nie wraca do wspomnień z dzieciństwa?

Jeśli przeoczyliście ostatni odcinek programu My Wam to zagramy – dedykowany wszystkim Mamom, macie szanse nadrobić zaległości już w sobotę, po godzinie 15. w Telewizji TVS.