Sukcesy naszych Gwiazd na Listach Przebojów

Gwiazdy związane z nami nieustannie odnoszą sukcesy na listach przebojów. Sporo piosenek czeka też wytrwale na Wasze głosy w poczekalniach list przebojów. Tym razem skupimy się na listach radiowych…

Ku naszej ogromnej radości, Artyści związani z nami przez cały czas świetnie radzą sobie na listach przebojów w radiach, telewizjach czy portalach internetowych.

W Liście Przebojów Radia FEST w czołówce nieustannie znajdziemy piosenkę Arkadii Band Tam mój dom, gdzie serce moje (co ciekawe, piosenka utrzymuje się w Liście już od półtora roku). Również od ponad roku w Liście utrzymuje się przebojowy Duet Weroniki oraz Damiana Holeckiego – Chcę. Nieźle radzi sobie też kolejna już propozycja Zespołu Banita Band – tym razem Bezludna wyspa. Na liście znajdziemy też nowe propozycje Stacha, Damiana Holeckiego.

Całkiem nieźle radzą sobie nasze Gwiazdy również w Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST – w top 10-tce znajdziemy przeboje Bernadety Kowalskiej, Zespołu Ed-Ka, czy wspomniany już Duet Damiana Holeckiego i Weroniki – Chcę.

Propozycje naszych Gwiazd najdziemy też na Liście Przebojów No to gromy Radia Piekary. W top 10-tce znajdziemy piosenki Bernadety Kowalskiej, Oxforduo, Tima Fabiana. W propozycjach znajdziemy piosenki Freli Blue, Stacha, Damiana Holeckiego.

Gwiazdy znane z naszego Wydawnictwa rewelacyjnie radzą też sobie na Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD. Na tejże Liście znajdziemy m.in. przeboje Oxforduo, Bernadety Kowalskiej, Tima Fabiana, Damiana Holeckiego czy Duetu Karo.