Jak idzie naszym Gwiazdom na listach przebojów?

Jak idzie naszym Gwiazdom na radiowych listach przebojów u schyłku wakacji? Jak się okazuje – całkiem nieźle. Przebojowe propozycje naszych Artystów znajdziemy na wszystkich najważniejszych radiowych listach i w propozycjach do nich…

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST wytrwale na 8. miejscu trzyma się klimatyczna propozycja Freli Blue – Niy mom co łoblyc. Nieźle radzi sobie też jedna z najnowszych piosenek Damiana Holeckiego, Stacha czy Arkadii Band.

W Liście Przebojów Radia FEST całkiem nieźle radzi sobie natomiast najnowsza propozycja Stacha, Arkadii Band jak również jeden z najnowszych kawałków Damiana Holeckiego.

W Liście No To Gromy Radia Piekary nieźle radzą sobie najnowsza piosenka Stacha, utwór Arkadii Band, Oxforduo czy Tima Fabiana.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD na miejscu piątym znalazła się propozycja Duetu Karo – Piękny sen, a na 2. Freli Blue – Niy mom co łoblyc. W Top 10 znajdziemy też propozycje Arkadii Band, Damiana Holeckiego czy Oxforduo.

Natomiast w Szlagliście Radia Silesia w propozycjach znajdziemy najnowszy kawałek Tima Fabiana oraz Zespołu Banita Band.