Nasze Gwiazdy w mediach

Przypominamy, że wiele współpracujących z nami Artystów wykazuje się wszechstronnymi zdolnościami – nie tylko muzycznymi. Niektórych z Waszych ulubionych Wykonawców możecie też usłyszeć w Radiu – i to nie tylko w piosenkach.

Niektóre nasze Artystki doskonale sprawdzają się też w roli Radiowców. W każdą niedzielę (od godziny 10:00) możemy usłyszeć na Antenie Radia FEST Audycję Niedzielne Klachy do połednia, czyli autorski program Bernadety Kowalskiej, prowadzony przez Artystkę w duecie z Krzysztofem Wierzchowskim. Dwugodzinna audycja ma charakter interaktywny, można podczas niej usłyszeć solidna porcję świetnej muzyki, porady, ciekawostki, a często też rozmowy z innymi Gwiazdami naszej Sceny.

Również na Antenie Radia FEST – w poniedziałkowe poranki (około 9:45), można usłyszeć krótką audycję Freli Blue – Artystka wygłasza swój krótki monolog lub dyskutuje z prowadzącymi (Grzegorzem Stasiakiem i Marcinem Janotą) na wybrany temat, oczywiście w lekko humorystycznej konwencji. Oczywiście całość wieńczy piosenka Freli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *