Wreszcie szansa na spotkanie na koncercie!

Hurra! Po wielu, wielu miesiącach przerwy mamy choć niewielkie szanse, by spotkać się z naszymi Idolami podczas pierwszych koncertów z udziałem Publiczności! Gdzie można spotkać nasze Gwiazdy?

W końcu choć chwila oddechu i choć namiastka powrotu do normalności. Już w najbliższy weekend nadarzą się aż dwie okazje do spotkania szlagierowych Artystów podczas koncertów z udziałem Publiczności. W niedzielę, w MDK Piekary Śląskie odbędzie się koncert finałowy Głos za głos – czyli drugiej edycji zabawy, w której Artyści naszej sceny walczą o sympatię Widzów. W II edycji udział wziął m.in. doskonale znany Wam Zespół Banita Band. Samo głosowanie odbyło się na Facebooku MDK Piekary Śląskie już w ubiegłym roku, niemniej wyniki poznamy dopiero przy okazji koncertu.

Kolejną okazją do spotkania się z Waszymi Idolami podczas koncertu, będzie impreza w związana z podsumowaniem 2020 Roku Listy Śląskich Szlagierów Szlagierowo.pl w Chorzowskim Centrum Kultury. Podczas wydarzenia nie zabraknie Waszych ulubionych Gwiazd, współpracujących z nami od lat – jak Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Duet Karo, Damian Holecki, Tim Fabian, Frela Blue, Oxforduo i wielu innych naprawdę świetnych Artystów. Wydarzenie będzie można również odpłatnie oglądać na żywo online.