Kolejne sukcesy naszych Gwiazd

Za nami podsumowanie ubiegłego roku Listy Śląskich Szlagierów Szlagierowo.pl… Po raz kolejny sukcesem mogą się pochwalić Artyści współpracujący z nami!

Jak już wspominaliśmy w ubiegłą sobotę odbyło się podsumowanie 2020 roku Listy Śląskich Szlagierów Szlagierowo.pl. Po raz kolejny świetnie poradzili sobie Artyści współpracujący z nami. Specjalny tytuł, „Szlagierowy Tuz”, dla Artystów i Postaci szczególnie zasłużonych dla szlagierowej sceny oraz od lat współpracujących z LŚS Szlagierowo.pl otrzymała Bernadeta Kowalska! Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Z kolei tytuł Przeboju Roku 2020 oraz Wykonawcy 2020 Roku zdobył Zespół do niedawna współpracujący z naszą Firmą – czyli Arkadia Band. Serdecznie gratulujemy i również życzymy dalszych sukcesów.

Oczywiście co tydzień trwają bieżące notowania Listy Śląskich Szlagierów, w której w propozycjach znajdziecie wiele propozycji współpracujących z nami Gwiazd, jak Duet Karo, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Tim Fabian, Damian Holecki, Frela Blue i wielu innych. Dziękujemy za oddawane na tych Artystów głosy i życzymy dalszych sukcesów!