Wszystko co dobre kiedyś się kończy…

Niestety – nadeszło nieuniknione. Zgodnie z informacjami, znalezionymi przez nas w internetowych programach telewizyjnych, w niedzielę 28 marca będziecie mieli okazję po raz ostatni zobaczyć program My Wam to zagramy na antenie Telewizji TVS.

my wam to zagramy

Program My Wam to zagramy był emitowany na Antenie Telewizji TVS nieprzerwanie przez ponad 6,5 roku (od kwietnia 2014 roku do 17 stycznia 2021 roku program emitowany był co tydzień premierowo, nawet w sezonie wakacyjnym, od tego momentu mieliście okazję nacieszyć się jeszcze odcinkami powtórkowymi).

Program My Wam to zagramy był współprodukcją Firmy Box Music (po jej wygaszeniu – Bogdana Tyca) oraz Telewizji TVS.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób byli zaangażowani w produkcję programu: Prowadzącym na przestrzeni lat, Scenarzystom, Ekipie Telewizji TVS – realizującej odcinki od strony technicznej, z Kierownikiem Produkcji na czele, naszym Gościom, którzy zawsze chętnie przybywali do programu na nasze zaproszenie oraz udostępniającym swoje teledyski na potrzeby programu. A przede wszystkim dziękujemy Wam – którzy przez te wszystkie lata wiernie zasiadaliście każdej niedzieli przed telewizorem i śledziliście kolejne odcinki.

Przypomnijmy, że program przez wiele lat prowadził Andrzej Miś, któremu towarzyszyły kolejno Marta Hawrot, Magdalena Pal, Dorota Pacholarz, Gabi Gold, później Andrzej przez krótki czas prowadził program samodzielnie. Ostatecznie z uwagi na stan zdrowia Andrzej Miś musiał przerwać (jak później się okazało – ostatecznie zakończyć) współpracę z naszym programem. Od lipca 2020 roku zastąpiła Go Frela Blue (do której wg wcześniejszych ustaleń Andrzej miał dołączyć od jesieni – ale jakoś się nie udało).  

Pomysł programu My Wam to zagramy został stworzony przez Bogdana Tyca. To po Jego stronie – oraz współpracujących współscenarzystów – leżało stworzenie scenariusza poszczególnych odcinków, zapraszanie gości. Choć program z założenia miał być ukierunkowany na bazę utworów należącą do Wydawnictwa Box Music i ściśle współpracujących z nami Artystów, chętnie zapraszaliśmy innych muzycznych gości, nie odmawialiśmy też emisji Ich teledysków. Zawsze było nam bardzo miło, gdy zechcieli przyjąć nasze zaproszenie.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, dzięki którym program mógł być realizowany na przestrzeni lat.