Jak radzą sobie nasze Gwiazdy na radiowych listach przebojów?

Po raz kolejny zaglądamy na radiowe listy przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich nasze Gwiazdy. Musimy z radością przyznać, że nadal jest świetnie.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-tce nieźle radzi sobie najnowsza propozycja Zespołu Banita Band – Bądź zawsze blisko, Stach w Duecie z Magdaleną (1000 róż), czy Grzegorz Poloczek (którego propozycja kolejny tydzień okupuje pierwsze miejsce. W propozycjach kolejna piosenka Stacha i Magdaleny, najnowsza propozycja Chrisa Oxforduo czy Duetu Andy & Lucia.

Natomiast w Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10-tce nieźle radzi sobie najnowsza propozycja Zespołu Banita Band, czy jedna z najnowszych piosenek Damiana Holeckiego – Nasz Świat, nasz dom.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10-tce wciąż świetnie radzi sobie piosenka Damiana Holeckiego – Granica.

W Liście Przebojów No To Gromy Radia Piekary również jest świetnie. Na pierwszym miejscu króluje najnowsza piosenka Grzegorza Poloczka – Ogień Gaśnie. W top 10-tce znajdziemy też piosenki Tima Fabiana (Duet z Aliną), najnowszą propozycję Chrisa Oxforduo czy Stacha – Anioł do poduszki. W poczekalni od dłuższego czasu czai się najnowsza piosenka Zespołu Banita Band, a w propozycjach kolejna propozycja Grzegorza Poloczka oraz Kasi ES (znanej z Zespołu Ed-Ka).

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-tce nieźle radzi sobie Zespół Banita Band czy propozycja Chrisa Oxforduo – Danny 18.