Jak radzą sobie nasze Gwiazdy na listach przebojów?

Po raz kolejny zaglądamy na radiowe listy przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie nasi Artyści. Przyznamy, że sytuacja nadal prezentuje się świetnie, a piosenki współpracujących z nami Gwiazd cieszą się sporą popularnością.

W Liście Radia FEST w top 15-stce znajdziemy aż 2 nowe piosenki Stacha (w Duecie z Magdaleną), najnowszy utwór Zespołu Banita Band czy jedną z najnowszych propozycji Grzegorza Poloczka (Ogień gaśnie). W propozycjach m.in. piosenka Chrisa Oxforduo (dedykowana Jego Synowi) czy piosenkę Duetu Andy & Lucia.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10-tce świetnie radzi sobie Damian Holecki z piosenką Granica, czy najnowsza propozycja Zespołu Banita Band.

W Liście NO TO GROMY Radia Piekary w top 10-tce nadal rewelacyjnie radzi sobie Grzegorz Poloczek z piosenką Ogień gaśnie, Stach z utworem Anioł do poduszki, Zespół Banita Band, Chris Oxforduo czy Tim Fabian w Duecie z Aliną. W poczekalni m.in. najnowsza piosenka Kasi ES, a w propozycjach jedna z najnowszych piosenek Grzegorza Poloczka.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10-tce nadal dobrze radzi sobie Damian Holecki.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-tce nieźle radzi sobie Chris Oxforduo oraz Zespół Banita Band.