Co słychać u naszych Gwiazd?

Hmm, ostatnio szlagierowe Gwiazdy niezbyt często goszczą w mediach. Jeśli jednak macie ochotę dowiedzieć się co słychać np. u Bernadety Kowalskiej, mamy dla Was kilka podpowiedzi, skąd czerpać informacje…

Ostatnio nasze media raczej dosyć oszczędnie zapraszają na wywiady Gwiazdy szlagierowej Sceny… Rzadko, nie znaczy jednak w ogóle – jeśli chcecie dowiedzieć się np. co słychać u Bernadety Kowalskiej, możemy polecić Wam 2 bardzo ciekawe i świeże wywiady z Artystką – Artystka niedawno była Gościem bardzo sympatycznego koncertu życzeń Gala Życzeń w Telewizji TVT. W programie Artyści oprócz składania życzeń, udzielają ciekawych wywiadów Prowadzącym Joannie i Kamilowi.

Bernadeta Kowalska była też jednym z Gości wyjątkowego 700-nego Notowania Listy Śląskich Szlagierów LSS Szlagierowo.pl. Artystka wraz z Przyjaciółmi powspominała nieco historii szlagierowej sceny oraz historii swojej obecności na niej. Przypomnijmy, że w Liście LSS Szlagierowo.pl Bernadeta Kowalska, za wieloletnią współpracę, została wyróżniona tytułem Szlagierowy Tuz, a w poprzednich latach zdobyła wyróżnienia dla Wykonawcy Roku czy Teledysku Roku.

Skoro o Bernadecie Kowalskiej mowa, pod koniec lata Artystka była też Gościem Szlagroteki (pierwsza połowa odcinka) w Telewizji TVS. Tutaj z kolei Artystka opowiedziała nieco o początkach swej scenicznej drogi.