Przegląd list przebojów

Czas na nasz cotygodniowy przegląd radiowych list przebojów. Po raz kolejny okazuje się, że przeboje współpracujących z nami Artystów maja w sobie to „coś”, dzięki czemu utrzymują się na dobrych miejscach w kolejnych notowaniach.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejsce 3. powróciła się piosenka Bernadety Kowalskiej: Palmowa miłość. Na miejsce 10. utrzymali się Stach i Magdalena w piosence Mam Cię dość. W propozycjach znalazł się Zespół Oxforduo z kawałkiem Melodia z ośmiu nut.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10-ce na miejsce 4. awansowała Bernadeta Kowalska z najnowszą piosenką Palmowa miłość, na 7. utrzymał się Tim Fabian z kawałkiem Singing Yeah, 8. awansowała z kolei wspólna piosenka Bernadety Kowalskiej i Tima Fabiana – Dla nas jest ta noc.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10-ce szczyt listy awansował Tim Fabian z hitem Singing Yeah

W Liście Przebojów No To Gromy Radia Piekary w top 10-ce na miejscu 1. Tim Fabian z utworem Singing Yeah, na 2. utrzymała się Bernadeta Kowalska z utworem Palmowa miłość, na 7. Grzegorz Poloczek z utworem Ogień gaśnie. W propozycjach z kolei Oxforduo z utworem Melodia z ośmiu nut.

W Szlagliście Radia Silesia na miejsce 7. spadł Tim Fabian z kawałkiem Jak w piyrszy dzień.

Jak co tydzień, serdecznie dziękujemy za Wasze głosy oddane na współpracujących z nami Artystów. Liczymy na kolejne. 😉