Cotygodniowy przegląd list przebojów

Czas najwyższy na nasz cotygodniowy przegląd list przebojów, w którym sprawdzamy, jak nasze Gwiazdy radzą sobie na listach przebojów w naszych rozgłośniach. Kolejny tydzień z rzędu jest świetnie!

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na sam szczyt awansowała Bernadeta Kowalska z najnowszym hitem Palmowa miłość. Na 12 miejsce z propozycji awansował Duet Karo z najnowszą piosenką Trochę wina. Nowy kawałek Oxforduo spadł na miejsce 13.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10-ce na miejscu 1. utrzymał się utwór Bernadety Kowalskiej – Palmowa miłość. Na miejsc 7. spadł Tim Fabian z kawałkiem Singing Yeah.

W Liście No To Gromy w Radiu Piekary w top 10-ce na miejscu utrzymał się 1. Tim Fabian z utworem Singing Yeah, na 3. spadła Bernadeta Kowalska z utworem Palmowa miłość, na 10. spadł Grzegorz Poloczek z utworem Ogień gaśnie. W propozycjach z kolei Oxforduo z utworem Melodia z ośmiu nut.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejscu drugim znalazł się Tim Fabian z kawałkiem z nowego krążka – Jak w piyrszy dzień.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10-ce na miejscu 1. kolejny tydzień z rzędu znalazł się Tim Fabian z energetycznym hitem Singing Yeah.

Na koniec jak zawsze dziękujemy w imieniu Artystów za oddane na Nich głosy i liczymy na kolejne.