Jak tam listy przebojów?

Naszą cotygodniową tradycją stał się już przegląd list przebojów, w celu sprawdzenia, jak radzą sobie na nich najnowsze piosenki współpracujących z nami Gwiazd.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce sporo zmian. Na miejsce 6. spadła Bernadeta Kowalska z najnowszym hitem Palmowa miłość. Nowy kawałek Oxforduo utrzymał się na miejscu 13. Na 14. miejsce spadł Duet Karo z najnowszą piosenką Trochę wina.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10-ce na miejscu 1. utrzymał się (kolejny tydzień z rzędu) utwór Bernadety Kowalskiej – Palmowa miłość. Na miejsce 6. awansował Tim Fabian z kawałkiem Singing Yeah. Na Miejsce 10. z propozycji awansował utwór Oxforduo – Melodia z ośmiu nut.

W Liście No To Gromy w Radiu Piekary w top 10-ce na miejscu utrzymał się 1. Tim Fabian z utworem Singing Yeah, na 6. spadła Bernadeta Kowalska z utworem Palmowa miłość. W poczekalni (awans z propozycji) z kolei Oxforduo z utworem Melodia z ośmiu nut.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejsce 4. spadł znalazł się Tim Fabian z kawałkiem z nowego krążka – Jak w piyrszy dzień.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10-ce na miejscu 1. kolejny tydzień z rzędu utrzymał się Tim Fabian z energetycznym hitem Singing Yeah. Na miejsce 10. wskoczył z propozycji najnowszy kawałek Oxforduo – Melodia z ośmiu nut.

Na koniec jak zawsze dziękujemy w imieniu Artystów za oddane na Nich głosy i liczymy na kolejne.