Co nowego na listach przebojów?

Czas najwyższy na nasz cotygodniowy przegląd list przebojów – musimy przecież sprawdzić, jak współpracujący z nami Artyści dają sobie radę. Hmm – musimy przyznać, że dzięki Waszym głosom kolejny tydzień jest świetnie.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce  na miejscu 4. utrzymała się Bernadeta Kowalska z hitem Palmowa miłość, na miejscu 12. awansował Zespół Oxforduo z najnowszym utworem – Melodia z ośmiu nut, na 13. awansował z kolei Duet Karo z zupełnie świeżą propozycją – Trochę wina.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST troszkę spadkowo – w top 10 na 3. miejsce spadła Bernadeta Kowalska z utworem Palmowa miłość, na 8. spadł Oxforduo i Ich Melodia z ośmiu nut, na 10. spadł Tim Fabian z energetycznym kawałkiem Singing Yeah.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejscu 1. awansował Tim Fabian z Singing Yeah, na 5. awansował Oxforduo z Melodią z ośmiu nut.

W Liście No To Gromy Radia Piekary w top 10-ce na 3. Miejscu Tim Fabian z Singing Yeah, na 7. Bernadeta Kowalska i hit Palmowa miłość.

W Szlagliście Radia Silesia na miejscu 3. uplasował się Tim Fabian z nowym utworem Jak w piyrszy dzień.