Jak tam przedswiąteczne listy przebojów

Jak co tydzień zaglądamy na radiowe listy przebojów, aby sprawdzić, jak radzą sobie na nich współpracujące z nami Gwiazdy. Po raz kolejny nie mamy powodów do narzekania – wręcz przeciwnie…

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce  na miejscu 5. spadła Bernadeta Kowalska z najnowszym Palmowa miłość, na miejscu 8. utrzymał się Zespół Oxforduo z najnowszym utworem – Melodia z ośmiu nut, na 13. spadł z kolei Duet Karo z najnowszym kawałkiem – Trochę wina.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST troszkę spadkowo i troszkę wzrostowo zarazem – w top 10 na 5. spadła  Bernadeta Kowalska z utworem Palmowa miłość, na 6. awansował z kolei Oxforduo i Ich Melodia z ośmiu nut, na 8. utrzymał się Tim Fabian z energetycznym kawałkiem Singing Yeah.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejscu 2. utrzymał się kolejny tydzień Tim Fabian z Singing Yeah, na 5. utrzymał się Oxforduo z klimatyczną Melodią z ośmiu nut. Na 10. awansowała z propozycji Bernadeta Kowalska z hitem Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary w top 10-ce na 4. miejscu Oxforduo z kawałkiem Melodia z ośmiu nut, na 6. Tim Fabian z Singing Yeah, na 9. Bernadeta Kowalska i hit Palmowa miłość.

W Szlagliście Radia Silesia na miejscu 8. spadł Tim Fabian z nowym utworem Jak w piyrszy dzień.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy i liczymy na kolejne!