Przegląd list przebojów

Po świąteczno-noworocznej przerwie, wracamy do naszego tradycyjnego już przeglądu radiowych notowań list przebojów – by sprawdzić, jak radzą sobie na nich nasi ulubieni Artyści…

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce  na miejscu 5. utrzymała się Bernadeta Kowalska z najnowszym hitem: Palmowa miłość, na miejscu 7. awansował Zespół Oxforduo z utworem – Melodia z ośmiu nut z najnowszej płyty, na 13. utrzymał się Duet Karo z najnowszym kawałkiem – Trochę wina. W propozycjach zupełna nowość Stacha – Dobry gest.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST troszkę spadkowo i troszkę wzrostowo zarazem – w top 10 na 5. utrzymała się Bernadeta Kowalska z utworem Palmowa miłość, na 7. spadł z kolei Oxforduo i Ich utwór Melodia z ośmiu nut, na 9. spadł Tim Fabian z energetycznym kawałkiem Singing Yeah.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejsce 3. spadł Tim Fabian z Singing Yeah, na 5. utrzymał się kolejny tydzień Oxforduo z klimatyczną Melodią z ośmiu nut. Na 7. awansowała z propozycji Bernadeta Kowalska z hitem Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary w top 10-ce na 7. miejscu (spadkowo) Oxforduo z kawałkiem Melodia z ośmiu nut, na 8. Bernadeta Kowalska i hit Palmowa miłość, z kolei na 10. spadł Tim Fabian z Singing Yeah,.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!