Podsumowań ciąg dalszy

Jak już wspomnieliśmy, wbrew pozorom, choć ubiegły rok był bardzo trudny dla nas wszystkich, u wielu Gwiazd naszej Sceny całkiem sporo się wydarzyło… Można śmiało powiedzieć, że 2021 był rokiem naprawdę wytężonej pracy…

2021 bardzo pracowicie przebiegł też u Bernadety Kowalskiej. Artystka z Zespołem jak zawsze właściwie nie zrobiła sobie chwili wolnego. Najpierw były więc przygotowania do wydania nowej płyty, w końcu jej premiera, połączona z widowiskowym koncertem. Krążek Ulubione ukazał się w czerwcu. Niebawem ukazał się nowy clip Artystki – do piosenki Palmowa miłość, która do tej pory nie schodzi z list przebojów. Koniec roku to jak zawsze kumulacja występów mikołajkowych oraz rozpoczęcie nowego projektu… A do tego audycja w Radiu FEST. Gratulujemy sukcesów! Nie zapominajmy, że mijający rok był bardzo trudny dla Artystki, ze względu na śmierć Jerzego Macoły, który stanowił fundament Zespołu oraz ciężką chorobę Błażeja Szymkiewicza.

Równie pracowity rok ma za sobą Tim Fabian. Po długim wyczekiwaniu, na przełomie maja i czerwca ukazał się nowy krążek Tima Fabiana, wkrótce odbył się też świetny, widowiskowy koncert promocyjny. Samo ukazanie się płyty, zostało poprzedzone świetną kampanią promocyjną krążka w Internecie. Piosenki z płyty do tej pory rewelacyjnie radzą sobie na kilku listach przebojów. Serdecznie gratulujemy.