Przegląd list przebojów

Zgodnie z naszą tradycją sprawdzamy jak co tydzień, jak nasze Gwiazdy radzą sobie na radiowych listach przebojów. Po raz kolejny jest całkiem nieźle.

W Liście Przebojów Radia FEST zdecydowanie wzrostowo – w top 15-stce na 1. miejsce awansował Zespół Oxforduo z utworem – Melodia z ośmiu nut z najnowszej płyty Zespołu, na 3. miejsce awansowała piosenka Bernadety Kowalskiej – Palmowa miłość. Na miejsce 7. awansowała nowość Stacha – Dobry gest.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na 2. awansował Zespół Oxforduo i Ich utwór Melodia z ośmiu nut, na 7. awansowała Bernadeta Kowalska z utworem Palmowa miłość.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejsce 1. awansował Tim Fabian z energetycznym hitem Singing Yeah, na 5. utrzymał się Oxforduo z klimatyczną Melodią z ośmiu nut. Na 7. awansowała z kolei Bernadeta Kowalska z hitem Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary w top 10-ce na 8. miejsce spadł Zespół Oxforduo z kawałkiem Melodia z ośmiu nut, na 9. spadł Tim Fabian z przebojem Singing Yeah, na 10. spadła Bernadeta Kowalska i hit Palmowa miłość. W propozycjach nadal Stach z najnowszym kawałkiem – Dobry gest.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!