Powalentynkowy przegląd list przebojów

Jak tradycja, to tradycja – jak co tydzień zaglądamy na radiowe listy przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich nasze Gwiazdy. Myślimy, że możemy śmiało powiedzieć, że jest dobrze…

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce tym razem na 4. miejsce awansował Zespół Oxforduo i Ich Melodia z ośmiu nut. Lekki awans zaliczył najnowszy kawałek Stacha – Dobry gest – piosenka uplasowała się na 7. miejscu. Spadkowa tendencja kolejny tydzień z rzędu dotyczy piosenki Bernadety Kowalskiej – Palmowa miłość. Tym razem kawałek ulokował się na miejscu 8.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na szczycie utrzymała się piosenka Oxforduo – Melodia z ośmiu nut. Na miejsce 7. awansowała z kolei propozycja Bernadety Kowalskiej – Palmowa miłość.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 sporo zmian. Tym razem na miejsce 3. spadła propozycja Tima Fabiana – Singing Yeah. Na miejsce 4. awansował z kolei przebój Oxforduo – Melodia z ośmiu nut. Lekki awans zaliczyła też piosenka Bernadety Kowalskiej – Palmowa miłość – która znalazła się na miejscu 7.

W Liście No To Gromy Radia Piekary w top 10-ce spadkowo, a raczej wypadowo – Melodia z ośmiu nut Zespołu Oxforduo trafiła do poczekalni, gdzie dotrzymuje towarzystwa kawałkowi Tima Fabiana – Singing Yeah. W propozycjach natomiast kawałek Stacha – Dobry gest.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejscu 3. Tim Fabian z kawałkiem z nowej płyty: Jutro jest nowy dzień. W propozycjach Oxforduo z przebojem Melodia z ośmiu nut.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!