Przegląd list przebojów

Jak co tydzień, czas na nasz przegląd radiowych list przebojów. Jak w minionym tygodniu na listach poradziły sobie propozycje naszych zaprzyjaźnionych Gwiazd? Sprawdźmy.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejsce 5. awansował Stach z najnowszą piosenką Dobry Gest. Na 6. miejscu Oxforduo z klimatyczną Melodią z ośmiu nut. Na miejscu 7. Bernadeta Kowalska i Jej hit Palmowa miłość. W propozycjach najnowszy kawałek Grzegorza Poloczka (duet z Mateuszem Szymczykiem) – Nowy szac.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na miejscu 1. utrzymał się Zespół Oxforduo z hitem Melodia z ośmiu nut. Na miejscu siódmym również jak w ubiegłym tygodniu – Bernadeta Kowalska z piosenką Palmowa miłość.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejsce 3. tym razem awansował Zespół Oxforduo z utworem Melodia z ośmiu nut. Z podium na 4. miejsce spadł Tim Fabian z piosenką Singing Yeah. Na 7. utrzymała się Bernadeta Kowalska z przebojem Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary w top 10-ce na miejscu 9. Grzegorz Poloczek i Mateusz Szymczyk z najnowszym kawałkiem – Nowy szac. W poczekalni Oxforduo – Melodia z ośmiu nut, Stach – Dobry gest

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejscu 5. Tim Fabian z kawałkiem Jutro jest nowy dzień. W propozycjach nadal Oxforduo z utworem Melodia z ośmiu nut.

Dziękujemy za Wasze głosy w imieniu Artystów! Mamy nadzieję, że w kolejnych tygodniach możemy na Was liczyć.