Bardzo smutna wiadomość – zmarł Błażej Szymkiewicz z Zespołu Bernadety Kowalskiej

Po raz kolejny musimy przekazać Wam bardzo przykrą wiadomość. Niestety dotarła do nas wiadomość o śmierci młodego, bardzo utalentowanego Artysty – Instrumentalisty, którego doskonale znamy z Zespołu Bernadeta Kowalska i Przyjaciele – odszedł od nas Błażej Szymkiewicz.

Błażej Szymkiewicz był utalentowanym Instrumentalistą pochodzącym z Piekar Śląskich. Młody Artysta grał m.in. na puzonie oraz na skrzypcach. Artysta zmarł po długiej i ciężkiej chorobie.

Błażej swoją współpracę z Zespołem Bernadety Kowalskiej rozpoczął w 2017 roku, szybko zdobywając sympatię Widowni oraz innych Artystów naszej Sceny, z wieloma z nich się przyjaźnił. Bardzo zaangażowany w pracę w Zespole, ciepły, szczery, życzliwy – z ochotą brał udział we wszystkich projektach Bernadety Kowalskiej (nie tylko w koncertach, nagraniach w studiu, ale też w wielu wywiadach telewizyjnych, różnorodnych okolicznościowych produkcjach telewizyjnych czy teledyskach – do takich utworów jak Mamo, kochana Mamo, Jo jest dziołcha, Niech Ave Maria prowadzi nas). Muzyk udzielał się też m.in. w orkiestrach dętych.

Składamy szczere kondolencje Bliskim Błażeja, Bernadecie Kowalskiej oraz Członkom Jej Zespołu oraz Przyjaciołom Muzyka.