Przegląd list przebojów

Jak co tydzień, czas na nasz tradycyjny przegląd list przebojów stacji radiowych, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich piosenki naszych zaprzyjaźnionych Artystów. Jest całkiem nieźle. 🙂

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejsce 4. spadła najnowsza piosenka Stacha – Dobry gest. na 8. miejsce awansował najnowszy kawałek Grzegorza Poloczka (z Mateuszem Szymczykiem) – Nowy Szac. Na 12. miejsce spadła Bernadeta Kowalska z hitem Palmowa miłość.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na miejsce 4. spadł Zespół Oxforduo z kawałkiem Melodia z ośmiu nut. Na 8. miejscu utrzymała się natomiast Bernadeta Kowalska z przebojem Palmowa Miłość.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejsce 6. spadł Zespół Oxforduo z piosenką Melodia z ośmiu nut, na 9. utrzymał się Tim Fabian z kawałkiem Singing Yeah, a na 10 spadła Bernadeta Kowalska z piosenką Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 8. Grzegorz Poloczek & Mateusz Szymczyk – z kawałkiem Nowy szac. W poczekalni Stach z utworem Dobry gest oraz Oxforduo z kawałkiem Melodia z ośmiu nut.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejscu 2. Tim Fabian z utworem Jutro jest nowy dzień, a na 8. Oxforduo z kawałkiem Melodia z ośmiu nut.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!