Tymczasem na radiowych listach przebojów…

Jak co tydzień, zgodnie z naszą tradycją zaglądamy na radiowe listy przebojów i sprawdzamy, jak radzą sobie na nich zaprzyjaźnieni z nami Artyści i Ich najnowsze przeboje…

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejsce 4. spadł najnowszy kawałek Stacha – Dobry gest. Na miejsce 11. spadł z kolei nowy kawałek Grzegorza Poloczka w duecie z Mateuszem Szymczykiem (Nowy szac).

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na miejsce 1. powrócił Zespół Oxforduo z hitem Melodia z ośmiu nut, na 9. miejsce spadła Palmowa miłość Bernadety Kowalskiej.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejsce 7. awansował Tim Fabian z utworem Singing yeah, dalej już spadkowo – na miejscu 8. Oxforduo i Melodia z ośmiu nut, na 10. Bernadeta Kowalska z przebojem Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 3. kawałek Grzegorza Poloczka w duecie z Mateuszem Szymczykiem (Nowy szac), na 5. miejscu znalazł się Stach i utwór Dobry gest. W poczekalni Oxforduo z utworem Melodia z ośmiu nut.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejscu 4. znalazł się kawałek Tima Fabiana – Jutro jest nowy dzień, a na miejscu 10. Oxforduo – Melodia z ośmiu nut.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich najnowsze piosenki i liczymy na kolejne!