Na listach przebojów…

Jak tradycja, to tradycja – i należy się jej trzymać. Z koro tak, przystępujemy do naszego przeglądu list przebojów popularnych stacji radiowych, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich nasi ulubieni Artyści.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejsce 5. spadł Stach z piosenką Dobry gest. na 9. awansował Grzegorz Poloczek z Mateuszem Szymczykiem w kawałku Nowy szac.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 znów na miejscu pierwszym znalazł się hicior Oxforduo – Melodia z ośmiu nut.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 1. Grzegorz Poloczek z Mateuszem Szymczykiem z ich pogodnym kawałkiem Nowy szac. Na 8. miejscu Stach z kawałkiem Dobry gest. w poczekalni Oxforduo – Melodia z ośmiu nut.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na 3. miejscu Tim Fabian z propozycją Jutro jest nowy dzień. Na 7. z kolei Stach z propozycją Przykazanie szóste.

Jak zwykle dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne – tak by piosenki Waszych ulubieńców zawsze gościły na listach przebojów!