Najpiękniejsze piosenki dla Mamy

Matka jest najważniejszą osobą w życiu każdego z nas. Trudno dziwić się więc Artystom, iż tak chętnie w swoim repertuarze sięgają po piosenki dedykowane Mamom, a z drugiej strony – że te piękne piosenki stają się przebojami.

kwiaty

Piękną, wyciskającą łzy balladę dla Mamy ma w repertuarze Tim Fabian. Wzruszająca piosenka Mamo dziękuję Ci miała premierę podczas wyjątkowej XII Śląskiej Gali Biesiadnej. Piękna ballada momentalnie podbiła serca Widzów – czemu trudno się dziwić. To cudowna piosenka adekwatna nie tylko na Dzień Matki.

Piękną piosenkę dla Mamy nagrał wiele lat temu również Duet Karo. Piosenka chwyta za serce, wyciska łzy, ale też niesie w sobie potężną dawkę ciepła.

Ekspertem od pięknych utworów dla Mamy jest Damian Holecki. Artysta ma w repertuarze aż trzy takie ballady. Nieco mniej znana – choć niesłusznie – jest piosenka Nie zapomnę Mamo. Piękny utwór pochodzi z wyjątkowej płyty Po prostu dziękuję.

Piękną piosenkę dedykowaną Mamom ma też w repertuarze Zespół Banita Band. Uściślając, właśnie od tej piosenki zaczęła się przygoda Zespołu ze sceną. Również ten utwór Banita Band wykonał podczas swojego debiutanckiego występu na Śląskiej Gali Biesiadnej przy okazji premiery swej pierwszej płyty.