Gdzie spotkać nasze Gwiazdy na żywo?

Hmm, czerwiec w pełni, wakacje coraz bliżej, nie brakuje też plenerowych koncertów i wydarzeń, na których oczywiście nadarza się okazja do spotkania Waszych ulubionych Gwiazd. Tak więc, gdzie w najbliższym czasie można spotkać naszych zaprzyjaźnionych Artystów?

Już w najbliższą sobotę – 18 czerwca w Nędzy (województwo Opolskie), będziecie mieli okazję spotkać na koncercie m.in. Duet Karo, oraz innych popularnych Artystów naszej Sceny. Tego samego dnia w Lwówku będzie można spotkać Bernadetę Kowalską w ramach Lwówieckiej Nocy Świętojańskiej.

19 czerwca w Kuślinie (Wielkopolska) w ramach powitania lata, kolejna okazja do spotkania z Bernadetą Kowalską i Przyjaciółmi.

24 czerwca w Myszkowie, na rozpoczęcie wakacji zaśpiewa Damian Holecki.

25 czerwca w Zabrzu (Kąpielisko Leśne), podczas imprezy z okazji 8-smych Urodzin Radia Silesia, będzie okazja do spotkania m.in. Duetu Karo, czy Grzegorza Poloczka.

W niedzielę 26 czerwca w Świętochłowicach, na terenie popularnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Skałka, w ramach ostatniego dnia Dni Świętochłowic, nadarzy się okazja do spotkania m.in. Tima Fabiana.