Na listach przebojów

Jak co tydzień sprawdzamy, jak radzą sobie nasi zaprzyjaźnieni Artyści na radiowych listach przebojów. Musimy przyznać, że jest dobrze…

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na 4. miejscu znalazł się Stach wraz z Beatą Mańkowską w nowej wersji Puk, puk. Na 6. miejscu wylądował Duet Grzegorz Poloczek i Mateusz Szymczyk z kawałkiem Nowy szac. Z kolei na 12. miejsce spadł Stach z kawałkiem Dobry gest. W propozycjach Bernadeta Kowalska w piosence Śpiewaj z nami.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na 7. miejscu wylądował Tim Fabian z utworem Zabiorę Ciebie do gwiazd. Na 8. miejsce spadł Zespół Oxforduo – i ich hit Melodia z ośmiu nut.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na 1. miejscu Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do gwiazd. Na miejscu 9. wylądowała Bernadeta Kowalska z piosenką Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 5. znalazł się Duet Grzegorz Poloczek i Mateusz Szymczyk – Nowy szac. Na miejscu 6. wylądował z kolei energetyczny kawałek Tima Fabiana – Zabiorę Ciebie do gwiazd. W propozycjach m.in. propozycja Freli Blue – Morze.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!