Na listach przebojów w radiach…

Jak to mawiają – tradycji należy przestrzegać, dlatego też zgodnie z naszą tradycją sprawdzamy, jak nasi zaprzyjaźnieni Artyści radzą sobie na listach przebojów w popularnych rozgłośniach radiowych…

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejsce 2. awansowała Bernadeta Kowalska z najnowsza propozycją Śpiewaj z nami. Na 3. miejsce awansował z kolei Duet Stach & Beata Mańkowska w piosence Puk Puk (a raczej jej nowej wersji).

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na miejscu 6. utrzymał się Tim Fabian w piosence Zabiorę Ciebie do gwiazd, na 10. miejsce spadł przebój Oxforduo – Melodia z ośmiu nut.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejscu 3. utrzymał się najnowszy kawałek Tima Fabiana – Zabiorę Ciebie do gwiazd. Na 9. znalazła się Bernadeta Kowalska z przebojem Palmowa miłość.  

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 1. Duet Grzegorz Poloczek i Mateusz Szymczyk w piosence Nowy szac. Na 2. Tim Fabian w piosence Zabiorę Ciebie do Gwiazd. W poczekalni – Frela Blue z utworem Morze.

W Szlagliście Radia Silesia w propozycjach Stach z piosenką Lusia oraz Chris Oxforduo z kawałkiem W sercach miłość gra.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!