Na radiowych listach przebojów

Jak co tydzień zgodnie z naszą tradycją robimy mały przegląd radiowych list przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich piosenki naszych zaprzyjaźnionych Artystów. Po raz kolejny mamy powody do radości.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejsce 3. awansowali Stach z Beatą Mańkowską w nowej wersji Puk, puk. Na miejscu 11. najnowszy utwór Bernadety Kowalskiej – Śpiewaj z nami. W propozycjach Banita Band z najnowszym kawałkiem – Kolorowa szafa.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na 6. miejsce awansował Oxforduo z hitem Melodia z ośmiu nut. Na 8. Tim Fabian z utworem Zabiorę Ciebie do gwiazd.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejscu 2. znalazł się Tim Fabian z energetycznym kawałkiem – Zabiorę Ciebie do gwiazd. Na 7. Bernadeta Kowalska z piosenką Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na 7. miejscu Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do gwiazd. W poczekalni Chris Oxforduo z najnowszą propozycją – W sercach miłość gra.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejscu 5. najnowsza propozycja Chrisa Oxforduo – W sercach miłość gra, na 10. Stach z piosenką Lusia. W propozycjach Frela Blue z utworem Blues po bosoku.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich piosenki i liczymy na Wasze dalsze wsparcie!