Nasze zaprzyjaźnione Gwiazdy w mediach

Ostatnio niestety nie mamy zbyt wielu okazji, do spotkania naszych zaprzyjaźnionych Artystów w mediach – zwyczajnie, jakoś ubywa programów z wywiadami… Z drugiej strony w naszych Radiach możecie usłyszeć kilka autorskich audycji Śląskich Artystów. Wśród nich są Frela Blue oraz Bernadeta Kowalska.

W każdą niedzielę na Antenie Radia FEST możecie usłyszeć autorską audycję Bernadety Kowalskiej – prowadzoną przez Artystkę z Krzysztofem Wierzchowskim – Niedzielne Klachy do połednia. Interaktywny program emitowany jest od 10:00 do 12:00, nie brak w nim muzyki (w tym szlagierów Bernadety i innych zaprzyjaźnionych Artystów), humoru oraz rozmów ze Słuchaczami. Niewątpliwie to świetna propozycja do słuchania, również np. jako tło w przygotowaniach niedzielnego obiadu.

Z kolei w każdy poniedziałek podczas porannej audycji Marcina Janoty oraz Grzegorza Stasiaka swoje wejście ma Frela Blue – mowa o felietonie, połączonym z dowcipnym dialogiem z Prowadzącymi, noszącym tytuł Dylematy Freli Blue. Nie brak tu dowcipnych komentarzy rzeczywistości, humorystycznych wierszy oraz oczywiście piosenki Freli Blue.