Na Radiowych Listach…

Jak co tydzień sprawdzamy dla Was, jak nasi zaprzyjaźnieni Artyści radzą sobie na radiowych listach przebojów. Jak się okazuje, wygląda to całkiem nieźle.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejscu 6. znaleźli się Stach i Beata Mańkowska w nowej wersji Puk, puk, na 8. Banita Band z propozycją Kolorowa szafa.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na miejscu 2. wylądował Oxforduo z nieśmiertelnym przebojem – Melodia ośmiu nut. Na 5. – Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do gwiazd.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na 5. miejscu znalazł się Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do gwiazd.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 7. znalazł się Chris Oxforduo z najnowszą piosenką – W sercach miłość gra. W poczekalni – Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do gwiazd oraz Duet Grzegorz Poloczek i Mateusz Szymczyk z piosenką Nowy szac. W propozycjach – Banita Band z kawałkiem Kolorowa szafa.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejscu 5. Stach z kawałkiem Lusia, na miejscu 6. Frela Blue z piosenką Blues po bosoku, na 8. miejscu Chris Oxforduo z piosenką W sercach miłość gra. W propozycjach Grzegorz Poloczek z nowością Seniorita i senior oraz Banita Band z kawałkiem  Kolorowa szafa.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!