Sukcesy Duetu Karo i Stacha!

Ostatnio skupiamy się głównie na sukcesach naszych zaprzyjaźnionych Artystów na listach przebojów w rozgłośniach radiowych, tymczasem całkiem nieźle radzą sobie również w tych telewizyjnych…

Tradycyjnie już w grudniu rozpoczęło się roczne podsumowanie Szlagierowej Listy Telewizji TVS. W rocznym podsumowaniu brane są pod uwagę wszystkie teledyski naszych Gwiazd, które w ciągu roku znalazły się na Szlagierowej Liście i choć raz pojawiły się w top 10-ce. Uwzględniając liczbę piosenek i Artystów oraz bardzo zawiłe przeliczniki punków w Liście, bardzo wysoko uplasowały się teledyski Duetu Karo (Jo i Ty) oraz Stacha i Magdaleny (Mam Cię dość) – obie piosenki zajęły miejsca w 1-szej dwudziestce.

Serdecznie gratulujemy Duetowi Karo sukcesu i dostania się do finału oraz trzymamy kciuki, za sukces Zespołu i Ich piosenki (mamy też nadzieję, że Ela i Stefan mogą liczyć na Wasze głosy).

Przypomnijmy, że skoczna piosenka Jo i Ty pochodzi z czwartego krążka Duetu Karo – Miłość to cudowny sen, który ukazał się nakładem Wydawnictwa Box Music w 2017 roku.