Idziemy na dyskotekę

Hmm, kontynuujemy nasz karnawały przegląd naszych kanałów w poszukiwaniu adekwatnych do karnawału kawałków. Ostatnio było o balu, tym razem przeniesiemy się z kolei na dyskotekę…

Teledyski, o ile są w miarę dobrze zrealizowane, oddają charakter piosenki. Tym samym clipy realizowane w dyskotece w większości przypadków powstają do tanecznych propozycji, idealnych na imprezę…

Pierwszą propozycją z naszego kanału jest utwór Zespołu Ed’Mans O Ola. Piosenka troszkę zaskakująca, jak na szalony duet, bo opowiadający o miłości i to właściwie nie w kabaretowym charakterze. Tak czy inaczej melodia jest bardzo chwytliwa, a sam teledysk powstał w dyskotece. No i pięknej Oli też nie zabrakło.

Bardzo taneczną propozycję ma na koncie też Duet Andy & Lucia. Mowa o piosence Kocha DJa. Utwór idealny do tańca, teledysk oczywiście w dyskotekowej scenerii. Natomiast również tu może zaskakiwać tekst – na przekór żywej melodii i dyskotekowym rytmom, opowiada o nieszczęśliwej miłości.

Niewątpliwie bardzo taneczny kawałek ma też na koncie Weronika. Mowa o pierwszym hicie Wokalistki, czyli piosence Idę. Zdjęcia do clipu powstały w dyskotece, Weronice towarzyszą Tancerki. Sama piosenka z pewnością błyskawicznie porywa do tańca.