Z przymrużeniem oka – na 1 kwietnia

Jak to mawiają – śmiech to zdrowie. Dlatego też z okazji 1 kwietnia mamy dla Was mały przegląd najbardziej humorystycznych piosenek na naszym kanale…

Niewątpliwie repertuar adekwatny do 1 kwietnia ma w dużym zakresie Zespół Ed’Mans. Panowie wyspecjalizowali się właśnie w piosenkach delikatnie mówiąc z przymrużeniem oka, do których powstały równie malownicze teledyski. Możemy tu wspomnieć choćby hity: Coś wesołego, Plecy, Jada na ryby czy Leniwiec lub Polej i posłuchej. Cóż – te piosenki w kilka sekund wywołują szeroki uśmiech na twarzy, a w wielu przypadkach warto się wsłuchać w tekst, bo może się w nim kryć drugie dno. 😉 Autorem wszystkich tekstów jest Edek Sikora.

Drugim ekspertem od piosenek zdecydowanie adekwatnych do pierwszego kwietnia, jest Grzegorz Poloczek. Ostatecznie Artysta zaczynał jako Kabareciarz, dopiero później został Wokalistą. Wspomnieć możemy tu takie piosenki, jak Mały chachor, Komunijne koło, Och Usia Usia czy Nowy ancug. Dodajmy, że piosenki oparte są na faktach – to po prostu humorystyczne ujęcie tego, jak żyło się dawniej. Autorem tekstów jest sam Grzegorz Poloczek.