Magia wspomnień: New For You

Jak już wiele razy wspomnieliśmy, na przestrzeni lat Wydawnictwo Box Music miało okazję współpracować z dziesiątaki Artystów i Zespołów. Tym razem przypomnimy sylwetkę jednego z najpopularniejszych współpracujących z nami Zespołów – Grupy New For You.

Zespół New For You przez wiele lat należał do czołowych Zespołów naszej Sceny. Grupę tworzyło 3 utalentowanych i doświadczonych Artystów: Andrzej Skaźnik, Jadwiga Kubik i Antoni Lechowski. Zespół formalnie został założony w 2007 roku – obecnie od 2-3 lat Zespół już nie koncertuje i nie wydaje nowego materiału.

Zespół założony został w nietypowych okolicznościach – powstał na podwalinach równie popularnej Grupy For You, przy okazji dosyć niezwykłych transferów w składach Zespołów. Zespół For You tworzyli Jadwiga Kubik, Antoni Lechowski i Jerzy Macoła. W 2007 roku rozpoczęła się współpraca Jerzego Macoły z Bernadetą Kowalską, tym samym Artysta i Twórca zakończył współpracę z For You. Miejsce Jurka – który był Instrumentalistą, Kompozytorem i Aranżerem zajął inny bardzo doświadczony Muzyk, Kompozytor i Aranżer – Andrzej Skaźnik. A sam Zespół zmienił nazwę na New For You. Nakładem naszego Wydawnictwa ukazały się 2 krążki Zespołu, na naszym kanale znajdziecie sporo teledysków Grupy.

Warto dodać, że Andrzej Skaźnik równolegle kontynuował (i prowadzi do tej pory) działalność kompozytora i aranżera, we własnym studiu. Artysta w czasie współpracy z New For You wydał też kilka solowych krążków.