Hurra! Nadchodzi majówka!

Nadchodzi maj, a wraz z nim majówka i… długi weekend. No właśnie – jak majówka, to oczywiście czas na relaks, a relaks najlepszy jest przy muzyce. Hmm, a jak na temat majówki i wolnego czasu wypowiadają się w swoich piosenkach nasi zaprzyjaźnieni Artyści?

Niewątpliwie hymnem, który powinien otworzyć nadchodzący weekend jest jeden z pierwszych przebojów Stacha – czyli… Majówka. Pogodna i żartobliwa piosenka z przymrużeniem oka opowiada o majówkowym wypoczynku w gronie rodzinki… Piosenka została wykonana na Śląskiej Gali Biesiadnej z towarzyszeniem barwnej inscenizacji.

Jak majówka, to wolny czas – a skoro tak, można poświęcić go hobby, np. wędkowaniu. Chyba już domyślacie się do jakiej piosenki zmierzamy? Oczywiście! Zespół Ed’Mans i ich legendarny kawałek Jada na ryby. Do piosenki powstał też nad wyraz barwny clip.

Skoro o hobby mowa, to na naszym kanale znajdziecie też kawałek o innym hobby – czyli o hodowaniu gołębi… To koncertowa wersja wielkiego hiciora Zespołu B.A.R. – Gołymbiorze. Chyba nie musimy nic więcej dodawać…