Najmłodsze Gwiazdy Szlagierów na scenie

Śląska Scena Muzyczna kojarzy nam się głównie z dojrzałymi Artystami. Niemniej, jeśli przyjrzymy się uważnie, zauważymy też młodych i bardzo zdolnych Artystów. na przestrzeni lat sporo takich młodych talentów pojawiło się choćby na Śląskiej Gali Biesiadnej.

Śląska Scena Muzyczna to wiele Zespołów rodzinnych, w tym tworzonych przez Rodziców i Dzieci. Chyba najbardziej rodzinną grupą, w skład której wchodzi aż trzech młodziutkich Artystów jest Zespół Servoos. Świetna grupa współpracowała z naszym Wydawnictwem, jak też kilkukrotnie pojawiła się na Śląskiej Gali Biesiadnej.

Skoro mowa o młodych Artystach na Scenie Śląskiej Gali Biesiadnej, musimy wspomnieć o Przyjaciołach Bernadety Kowalskiej – czyli młodych Artystach, wspomagających Gwiazdę na Scenie. Bernadeta uwielbia pracować z młodziutkimi, uzdolnionymi wokalistami i tancerzami. Na X Śląskiej Gali Biesiadnej Artystka pojawiła się w towarzystwie świetnych Mażoretek Copacabana z Ciasnej. Młodziutkie Dziewczyny stworzyły rewelacyjną choreografię.

Młodzi Artyści towarzyszyli Bernadecie Kowalskiej również na XII Śląskiej Gali Biesiadnej – tym razem z lekko ludowym akcentem. Tym razem Deta zaprosiła do współpracy Zespół Pieśni i Tańca Koziegłowy, który świetnie zaprezentował się tworząc oprawę występu Bernadety.