Na Dzień Ojca…

Dzień Ojca tuż, tuż. Z Tej Okazji wszystkim Tatusiom życzymy wszystkiego najlepszego – również tym doskonale znanym z naszej Sceny. Przy okazji przypomnijmy zaprzyjaźnione z nami Zespoły, które tworzą lub współtworzą Tata ze swoim Dzieckiem (przeważnie z Córką)…

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych, zarazem od początku kariery budzących sympatię rodzinnych Duetów, jest Karolina i Adam Krawczyk, tworzony przez Ojca i Córkę. Obecnie Karolina to piękna, dorosła Dama, niemniej gdy Zespół stawiał pierwsze kroki na naszej Scenie, Karolinka miała zaledwie kilka lat. Dziewczynka budziła ogromną sympatię, dzięki czemu piosenki Duetu niemal natychmiast zdobyły ogromną sympatię. Duet w 2016 roku wydał w Wydawnictwie Box Music swój krążek (gdy Karolina była już nastolatką).

Kolejnym rodzinnym Duetem, który współpracował z naszym Wydawnictwem, jest Duet Sandra i Joachim Koj. Co ciekawe, pierwotnie Achim miał śpiewać solo, bo Sandra nie chciała słyszeć o wspólnych występach z Ojcem. Na szczęście – podczas prac nad płytą – Sandra zmieniła zdanie. Czego efektem jest bardzo fajna płyta, która ukazała się nakładem naszego Wydawnictwa.