Na scenie prawie od urodzenia…

Czerwiec kojarzy nam się z latem i oczekiwaniem na wakacje, ale też z Dniem Dziecka. Przy tej okazji przypomnijmy, którzy Artyści naszej Sceny swoje pierwsze kroki w muzyce stawiali już jako Dzieci…

Śląska Scena muzyczna to głównie dojrzali Artyści, ale nie tylko. Chyba większość z nas kojarzy uroczy rodzinny Duet – Karolina i Adam Krawczyk. Karolinka w momencie powstania Zespołu i wylansowania pierwszych przebojów miała zaledwie 8 lat, mimo to na scenie czuła się jak ryba w wodzie. Duet wydał ostatecznie 3 wspólne krążki i wylansował niejeden przebój.

Jako kilkulatka zaczynała też Claudia Chwołka – znana obecnie głównie z Duetu Claudia i Kasia Chwołka. Claudia swoje pierwsze hity nagrała już jako kilkuletnia Dziewczynka, co ciekawe Jej pierwsze przeboje do tej pory cieszą się popularnością. Akurat u nas Claudia pojawiła się na Gali już jako dorosła Dama.

Jako kilkulatek swoje kroki na wielkiej scenie stawiał też Tim Fabian. Artysta występował w popularnym Zespole Mniejsza O To i podobno robił furorę śpiewając o… kaczuszce. Rozwój kariery został nieco spowolniony przez wyjazd Tima Do Niemiec.