Żegnamy Radio FEST

Cóż, niestety mediów, w których pojawia się szlagierowa muzyka jest coraz mniej… 31 lipca swoją działalność w dotychczasowym formacie zakończyło Radio FEST.

Radio FEST funkcjonowało na rynku od niemal 14 lat. Stacja emitowała różnorodną muzykę, w tym sporo szlagierów – na jego Antenie gościły piosenki wielu zaprzyjaźnionych z nami Artystów, jak Bernadeta Kowalska, Damian Holecki, Duet Karo, Tim Fabian, Andy & Lucia, Weronika i wielu innych, w tym sporo materiału, który ukazał się nakładem Wydawnictwa Box Music.

Wiele razy mieliśmy też okazję współpracować z popularną rozgłośnią – organizując choćby koncert FEST Party na deskach Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, czy kilka wydarzeń plenerowych. Radio FEST wiele razy obejmowało patronatem choćby Śląską Galę Biesiadną, a Jego popularny Prezenter Marcin Janota, był jednym z jej prowadzących.

Na Antenie Radia FEST przez wiele lat swoją audycję Niedzielne Klachy do Połednia miała też Bernadeta Kowalska, swoje krótkie wejścia miała Frela Blue (Dylematy Freli Blue, później audycja Zamiast). Przed kilkoma laty od czasu do czasu w roli współprowadzącej piątkowy poranny program u boku Marcina Janoty pojawiała się Weronika. Nasi zaprzyjaźnieni Artyści wiele razy mieli okazję gościć choćby na pokładzie FEST Tramwaju.

Processed by: Helicon Filter;

Bardzo dziękujemy całej Radiowej Ekipie za wiele lat współpracy, profesjonalizm, życzliwość, otwartość. Dziękujemy za wszystko, a całej Ekipie Radia FEST życzymy szczerze powodzenia!