Nowy clip Tima Fabiana i Aldony

W czasie tegorocznych wakacji ukazało się sporo nowości muzycznych i teledyskowych. Nowość zaserwował również niecodzienny Duet, stworzony przez Tima Fabiana i Aldonę.

Tim Fabian chyba ostatnio dobrze poczuł się śpiewając w duetach. Tym razem inicjatywa Duetu wyszła właśnie ze strony Artysty, który zaproponował Duet Aldonie (którą znamy choćby z Zespołu EMI Band, solowych występów, czy obecnie Grupy A To My). Efektem jest kawałek Ręce w górę. To bardzo wakacyjna i nietypowa propozycja, w nieco odmiennych od szlagierowo-popowych rytmów, z których najbardziej znany jest Tim Fabian (choć skądinąd Tim Fabian lubi od czasu do czasu poeksperymentować). Tekstowo też nie jest tak do końca banalnie – niby to zwykła, radosna wakacyjna piosenka o dobrej zabawie, jednak ma właściwie drugie dno i coś, co z lekka budzi wręcz refleksję, a może i niepokój.

Teledysk jest bardzo wakacyjny, energetyczny i pełen życia – jezioro, motorówki, rowery wodne, Aldona, Tim Fabian i dwie urocze Dziewczyny w tle… Niemal jak w słonecznej Kalifornii…