W jesiennym klimacie

Skoro jesień, pozostajemy w jesiennym nastroju – o ile piosenek opowiadających o jesieni jest stosunkowo niewiele, inaczej ma się sytuacja z teledyskami. Sporo propozycji w jesiennej scenerii znajdziecie na naszym kanale Box Music Bogdan Tyc.

Mamy jesień, nacieszmy się więc jej najpiękniejszym aspektem – barwnymi drzewami, kasztanami i innymi owocami jesieni oraz spacerami w słońcu. Właśnie takie elementy udało się uchwycić w swoich teledyskach wielu naszym zaprzyjaźnionym Artystom.

Na urokliwą jesienną scenerię w swoim debiutanckim teledysku postawił Zespół Banita Band. Mowa o romantycznej balladzie Tylko z Tobą. Ładna ballada, w połączeniu z klimatycznym teledyskiem, zrealizowanym w jesiennej scenerii naszych bytomskich dolomitów, przypadła do serca naszej Widowni.

W jesiennej scenerii – choć w nieco mniej słonecznej aurze, teledysk do pięknej ballady Jesteś w moim sercu zrealizował też Duet Metrum Reni & Marco. Duet postawił na nasze piękne góry. Skądinąd, choć w teledysku zabrakło słońca, całość ma w sobie wiele uroku i uchwyciła piękno tej pory roku.