W jesiennym stylu

Z jesienną aurą i krajobrazami za oknem bywa różnie – choć akurat w tym roku nie mamy nadmiernych powodów do narzekań. Tak czy owak, jednym z elementów, który pozwala nam poczuć nastrój chwili, jest muzyka i teledyski. Właśnie w takich magicznych, jesiennych okolicznościach przyrody powstało wiele pięknych teledysków, które możecie też znaleźć na kanale Box Music Bogdan Tyc…

W pięknej, magicznej wręcz jesiennej scenerii, zrealizowany został teledysk do klimatycznej ballady Koli i Juli – Mój Śląski dom. Wprawdzie sama piosenka z jesienią nie ma za wiele wspólnego, niemniej teledysk już po kilku sekundach przenosi nas do pięknego parku, na cudowny, rodzinny spacer… Swoją drogą szkoda, że akurat tej scenerii Panie nie wykorzystały, do nagrania teledysku do piosenki Jesień, ale i tak jest uroczo i magicznie.

Ciekawą, choć troszkę zapomnianą propozycję, zrealizowaną w jesiennej scenerii ma też na koncie Magdalena Pal. Mowa o teledysku do przeboju Chwytaj mnie, który promował Jej debiutancki krążek – 1000 razy. Tu może piękno jesieni nie jest tak oczywiste, a sceneria już bardziej skłania do zadumy, niemniej clip niewątpliwie ma swój klimat i został zrealizowany jesienią (na przełomie września i października).