Świąteczne hity

Zaglądamy znów na nasze kanały Youtube i znajdujące się na nich Świąteczne propozycje Artystów naszej Sceny. Niewątpliwie już po kilku taktach przeniosą Was w świąteczny nastrój.

Piękną, klimatyczną świąteczną balladę nagrał też przed laty Tim Fabian – mowa o urokliwej piosence Narodził się Zbawiciel. Nastrojowa ballada pozostaje zdecydowanie w duchu najpiękniejszych świątecznych standardów. Piosenka tematycznie dotyka sensu i ducha Świąt – czyli Narodzenia Jezusa, nie brak też nawiązań do świątecznych tradycji. Ballada, choć w wolnym tempie, szybko wpada w ucho. Całości dopełnia urokliwy i pełen ciepła bardzo świąteczny teledysk.

Kolejną pełną uroku propozycją, jaką znajdziecie na naszym kanale, jest pełna ciepła, ale też wzruszająca ballada nagrana przez duet utalentowanych Artystek, które niestety jakoś zniknęły z naszej Sceny – mowa o Magdalenie Pal i Weronice i ich bardzo urokliwej balladzie Niech miłość w nas się tli. Piosenka to połączenie opowieści o Świętach i pięknych życzeń. Utwór ma swój urok – szkoda, że piosenka została niestety troszkę zapomniana…