Sympatyczne piosenki dla Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to wyjątkowe Osoby w życiu każdego z nas. Nawet, jeśli już Ich zabrakło, na zawsze pozostaną w naszych wspomnieniach. Z drugiej strony, bycie Babcią czy Dziadkiem, to jedno z najpiękniejszych doświadczeń w życiu.

Przy okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka przypominamy pełne uroku piosenki poświęcone właśnie Babciom i Dziadkom, jakie możecie znaleźć na naszych kanałach na Youtube…

Dawno temu bardzo ciepłą, może troszkę nostalgiczną, ale też pogodną propozycję o Babci, wdzięczności do Niej, nagrał Zespół Duo Bayers. Utwór nosi tytuł Naszo Babcia. A samą piosenkę chyba można dorzucić do życzeń dla Babci – nie tylko z Okazji Jej Święta.

Pełną uroku, ciepłą i sentymentalną piosenkę o Dziadku nagrał na swym debiutanckim krążku Tim Fabian. Utwór nosi tytuł Starzyk mi godoł. Cóż – tekst, choć prosty, ma w sobie wiele prawdy i z pewnością nie traci na aktualności.  

Uroczy i wzruszający utwór o Babci i Dziadku dawno temu nagrała Kapela ze Śląska (jeszcze za życia swego Lidera – Józefa Poloka). Utwór nosi tytuł po prostu O dziadkach. Wzruszająca piosenka to wyrazy wdzięczności dla ukochanej Babci oraz Dziadka, w dodatku jest bardzo ładnie wykonana.