O kobietach z lekkim przymrużeniem oka…

Z Okazji niedawnego Dnia Kobiet przypomnimy Wam sympatyczne piosenki o Kobietach, charakteryzujące Panie z lekkim przymrużeniem oka…

Chyba jedną z najbarwniejszych piosenek opowiadających o kobietach, jest piosenka Stacha – Czy Anioły mają rogi? Cóż – pytanie niemal filozoficzne, a w samej piosence barwny opis kobiet, ich wyglądu i zachowania po kilku latach małżeństwa… Obraz troszkę przerysowany, niemniej – chyba większość pań przyzna, że coś w nim jest. Całości dopełnia barwny i nieco surrealistyczny teledysk.

Wiele piosenek o codziennych kobiecych problemach i sprawach ma na koncie Frela Blue. Wśród nich możemy wspomnieć choćby propozycję Babskie tasie czy Niy mom co łoblyc – Hmm, tu też obraz jest troszkę przerysowany, niemniej szczerze mówiąc – która z nas przed jakimś ważnym wyjściem nie dochodzi do wniosku, że nie ma czego na siebie założyć! A z kolei w naszych torebkach odnaleźć można wiele ciekawych rzeczy, które mogą się przecież przydać lub z kolei, których po prostu zapomniało się wyjąć po jakimś wyjściu, na które były potrzebne… 😉 Do piosenki Niy mom co łoblyc powstał też ciekawy teledysk.